HAZIR MISIN? BAŞLIYORUZ!

4 yıllık üniversite eğitim ve öğretim programının yanında çalışma hayatı ve daha da önemlisi hayatın kendi pratiğine öğrencileri hazırlayan “Hamilik Okulu” programı için başvuru süreci başlamış bulunmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden https://www.hamilikokulu.org/hamilik-okulu/#basvuru-formu doldurulacak başvuru formunun değerlendirilmesi sonrasında uygun nitelikteki adaylara mülakat tarihi ile alakalı bilgilendirmeler yapılacaktır.

Aday öğrencilerimiz 4 yıllık serüvenlerinde Mesleki Bilinç, Pazarlama ve Finans, Keşif ve İlham, İnsan ve Yönetim konularında meslek ustalarının tecrübelerinden faydalanma şansı yakalayacaklar. Aynı zamanda “Hamilik Okulu”’ nun ayırt edici özelliklerinden biri olarak kendilerine atanan Hami’ ler ile birebir kaliteli vakit geçirme olanağı yakalayacak olan öğrenciler meslek hayatına tam donanımlı bir giriş yapmak üzere lisans eğitimlerine tamamlayıcı bir programı da bitirmiş olacaklardır.

Değerlendirme süreci sonrasında kabul alan öğrenciler %70 seminer devam zorunluluğunu da yerine getirmek koşuluyla lisans mezuniyetlerinin yanı sıra Hamilik Programından da mezun olabilmektedir.

*Başvuru sürecinde ihtiyaç tespiti ve Hamilik Okulu Vakfı imkanları dahilinde öğrenci adaylarından gerek görülenler için burs imkanı da sağlanabilmektedir.